“Tıp Akademisi olarak kaliteli eğitimin her yerde ve herkes için var olması gerektiğine inanıyoruz.”

TIP AKADEMİSİ NEDİR?

Tıp Akademisi, TUS, DUS ve USMLE sınavları öncelikli olmak üzere tıp alanında online eğitimler üreten bir platformdur. Ekibimiz alanında uzun süreli deneyime sahip, dershanecilik tecrübesi bulunan eğitmenlerden oluşmaktadır.

Tıp Akademisi’nde eğitimler; içeriğin en etkili şekilde aktarılabilmesi için, görsel ve işitsel öğelerin birlikte kullanıldığı videolar halinde düzenlenmiştir. Ders içerikleri anlamayı ve öğrenmeyi kolaylaştıracak şekilde, güncel sınav sistemine bire bir uyumlu olarak hazırlanmıştır.

Tıp Akademisi olarak öğreten değil, öğrenen merkezli bir eğitim anlayışı benimsiyoruz. Öğrenmek için en iyi zamanın, sizin belirlediğiniz zaman olduğuna inanıyoruz. 7 gün 24 saat bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan erişebileceğiniz Online Eğitim Platformumuz sayesinde eğitimleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve kendi hızınızda takip edebilme imkanı sunuyoruz.

Amacımız

Tıp Akademisi olarak kaliteli eğitimin her yerde ve herkes için var olması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için ürettiğimiz en güncel ve kaliteli materyalleri online öğrenmenin sağladığı avantajları kullanarak sizlere sunuyoruz.

TUS, DUS, USMLE gibi sınavlara hazırlanmak isteyen ancak yaşadığı yer, çalışma koşulları veya maddi imkanlar sebebiyle dershaneye gitme olanağı bulamayan doktorlar ve tıp fakültesi öğrencileri için istediğiniz eğitimi ayağınıza getirerek eşsiz bir fırsat sağlıyoruz.