Sık Sorulan Sorular

Platform kullanımı ve eğitimlerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevaplarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Eğitimler

Her kursa ait farklı erişim süreleri için farklı fiyatlar belirlenmiştir. Satın almak istediğiniz kursun detay sayfasından o kursa ait erişim süresini seçerek fiyat bilgisini görebilirsiniz. Kurs içeriğine satın aldığınız paketin gün sayısı kadar erişebilirsiniz. Süreniz dolduktan sonra kursa erişiminiz otomatik olarak kapanır.

Hayır. Kurs içeriklerine erişmek için bir internet bağlantınızın olması gereklidir.

İzlediğiniz derslerin takibini yapmak için her dersin altında Tamamlandı butonu bulunmaktadır. Sol menüde Tamamlandı olarak işaretlediğiniz derslerin yanında yeşil tick işareti görünür.

Evet. İnternet bağlantısı bulunan mobil cihazlarınızdan kurs içeriklerine erişebilirsiniz.

Satın Alma & Ödeme

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleri Kredi Kartı veya Havale/EFT seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Ödeme sayfasında kullanmak istediğiniz ödeme yöntemini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Satın aldığınız kurslara erişebilmeniz için sipariş ücretinin ödenmiş olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde ödemenin tamamlanmasından itibaren kursa erişebilirsiniz. Havale/EFT ile alışverişte ise Banka Hesap Numaralarımıza gönderim yaptıktan sonra İletişim sayfamızdan veya [email protected] mail adresimizden bildirimde bulunmanızı takiben kursa erişebilirsiniz.

Havale/EFT için hesap numaralarımıza Hesap Bilgilerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kargo İşlemleri

Siparişinizi oluşturmanız ve ödemeyi tamamlamanızın ardından satın aldığınız fiziksel ürünlere ilişkin paketleme ve sevkiyat işlemi başlar. Siparişiniz kargova verildikten sonra kargo takip numarasını içeren bir SMS tarafınıza iletilecektir.

Satın aldığınız eğitimin açıklama kısmında bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı ise tarafımıza basılı döküman(kitap, PDF vs.) gönderilmeyecektir.

Aradığınız yanıtı bulamadınız mı?